Alec Bradley Burner

Výrobce:Alec Bradley
Kód zboží:2301
Dostupnost:Zboží je skladem
Cena: 1 522 Kč

Množství:        

Popis

Tryskové zapalovače Vertigo jsou speciálně navrženy pro zapálení prémiových doutníků. Jedná se o plynové, znovu plnitelné zapalovače, které pomocí trysek produkují plamen vysoké teploty směřující do jednoho místa. Pořízení takového typu zapalovače je obvykle finančně náročně, značka Vertigo však nabízí kvalitní zapalovače za dostupnou cenu.

Alec Bradley Burner je luxusní plynový zapalovač na doutníky značky Alec Bradley. Jedná se o klasický plynový zapalovač, který je tvořen nádržkou na plyn a hořákem v horní části. Po otevření přívodu plynu dojde pomocí jiskry k zážehu a zapálení hořáku, ze kterého vyjde plamen podobně jako u klasického plynového sporáku. Výhodou tohoto zapalovače je to, že pomocí něj lze rovnoměrnější zapálit patu doutníku v celé ploše. Ideální zapalaovač do kanceláře, nebo doutníkového klubu.

Tryskové zapalovače je nutné plnit speciálním čistým plynem, nelze používat běžné plyny, kterými se plní obyčejné plastové zapalovače, protože by mohlo časem dojít k zanesení trysek. Extra čisté plyny jsou však cenově dostupné.

Specifikace

Základní údaje
Barva Stříbrná
Počet plamenů Hořák
Rozměry (mm) 125x80x80
Balení Karton

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz