Cohiba Esplendidos 3 kusy

Výrobce:Cohiba
Kód zboží:34
Dostupnost:Zboží je skladem
Cena: 7 125 Kč

Množství:        

Popis

Jeden z nejluxusnějších kubánských doutníků vůbec. Rozhodně se jedná o doutník skvěle provedný po všech stránkách. Kvalita použité kubánské směsi, pečlivost ručního zpracování, tak i výsledný kuřácký zážitek řadí doutník na špici pomyslného žebříčku těch nejluxusnějších doutníků. Světle hnědý kubánský wrapper s malými, okem téměř neviditelnými žilkami barvy lesního medu skrývá pod svým povrchem perfektně vyladěnou masitou tabákovou směs z regionu Vuelta Abajo. Kouř velmi husté krémové konzistence je doprovázen pevným šedavým popelem.

Chuť modelu Esplendidos je jemnější, než bývá u Cohiby zvykem. Stále se však jedná o silný doutník, který je určen pro zkušené kuřáky. Zpočátku je chuť tabáku jemně dřevitá. Lehčí nádech cedrového dřeva bude ve druhé třetině vystřídán elegantním květinovým aroma, které doutník perfektně osvěžuje a poskytuje mu dobrou komplexnost chuti. Poslední třetina je v porovnání s předchozí částí tabáku silná a temná. Chutná po hořké čokoládě nebo kakau. Doutník rozhodně doporučujeme alespoň jednou vyzkoušet, jeho vyšší cena je zárukou kvalitního zážitku, jaký nenabídne drtivá většina konkurenčních doutníků!

Vzhledem k velkému množství napodobenin tohoto typu doutníku na trhu důrazně upozorňujeme kuřáky na nutnost vyvarování se nákupu přes soukromou inzerci a pochybné prodejce. Náš e-shop Vám garantuje, že za své peníze vždy dostanete pouze originální kubánský doutník Cohiba se všemi ochrannými známkami!

Specifikace

Základní údaje
Počet kusů 3
Země původu Kuba
Síla Středně silný až silný
Balení Karton
Velikost doutníku
Délka x průměr (mm) 178x19
Formát Churchill
Prstýnek 47
Složení doutníku
Krycí list Kuba
Plnivo Kuba
Vázací list Kuba

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz