Macanudo Inspirado Orange/Black Robusto 10 kusů

Výrobce:Macanudo
Kód zboží:10101
Dostupnost:Zboží je skladem
Cena: 1 880 Kč

Množství:        

Popis

Doutníky Macanudo vlastní firma General Cigar Company, která patří mezi nejuznávanější značky na světě v oboru. Původní zakladatel prodal značku Macanudo této společnosti již v roce 1968, tehdy však ještě nebyla známá po celém světě jako dnes. O popularizaci těchto doutníků se zasloužil syn původního zakladatele General Cigar Joseph Cullman, který nedbal skeptických poznámek svého otce a vrhnul se do pěstování tabákových listů na plantážích v Havaně s cílem udělat z Macanuda světovou extra třídu. Výsledek byl ohromující, podařilo se mu vyprodukovat lehké, svěží a skvěle chuťově vyvážené doutníky, které si trh velmi rychle oblíbil. Později se o další úspěch postaral syn Josepha Edgar Cullman, který se zaměřil na testování jednotlivých kombinací tabákových listů a jejich staření. Snaha několika generací nebyla marná, dnes patří Macanudo mezi nejznámější prémiové značky na světě.

Pokud se zajímáte a zejména potom o značky Macanudo možná znáte jejich velmi oblíbenou řadu Macanudo Inspirado, do které patří verze Orange a Black. Tento set 10-ti doutníků je zajímavou kombinací těchto dvou druhů. V krabičce najdete 5 kusů verze Orange a 5 kusů verze Black. Stylové balení je v těchto dvou barvách půlka oranžová a půlka černá.

Macanudo Inspirado Orange obaluje krycí list Olancho San Agustin, který pochází z tabákových rostlin pěstovaných na vybraných plantážích v exotickém Hondurasu. Tento list s mírně načervenalou barvou je často označován jako Rosado. Vázací list tvoří Honduran Jamastran, náplň potom Olor a Piloto Cubano, Jamastran a Ometepe. Velmi unikátní, zajímavý mix tabáku dodává doutníku nezaměnitelnou chuť a osobité aroma, je to jeden z těch typů doutníků, které si zapamatujete a budete se k němu často vracet. Chuť je velmi komplexní a výrazná, zemitá v kombinaci s nasládlými tóny, najdeme zde poznámky pepře, černé kávy a brusinek. Za zmínku stojí i produkce nebývale hustého kouře, kterou se tento doutník honosí. Zkrátka a dobře, hodně muziky za solidní cenu, to je Macanudo Inspirado Orange.

Macanudo Inspirado Black je doutník tvořený krycím listem Connecticut Broadleaf, vázacím listem Ecuadorian Sumatra a plnivem z tabáku, který pochází z Nikaragui. Je opatřen krásným prstýnkem, který má na černém pozadí stříbrný nápis Macanudo posazený do okrasného lemování. Povrch doutníku má tmavou barvu v odstínu černé kávy, je pěkně olejnatý a mastný. Při prvním zapálení nás osloví vůně čerstvě nařezaného dřeva, kávy a hořké čokolády. Ty se postupně rozvinou do poznámek bílého pepře a nasládlé chuti lesního ovoce. Hoření doutníku je perfektní, skvěle táhne, oplývá hustým krémovým dýmem a pevným šedým popelem. Jedná se o středně silné doutníky s osobitým chuťovým profilem, které si velmi rychle oblíbíte.

Specifikace

Základní údaje
Počet kusů 10
Typ, barva krycího listu Různé
Země původu Dominikánská republika
Síla Středně silný
Balení Dřevěná krabice
Velikost doutníku
Délka x průměr (mm) 127x20
Formát Robusto
Prstýnek 50
Složení doutníku
Krycí list Různé
Plnivo Různé
Vázací list Různé

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz