Flor de Caňa 12y Legacy 0,7 l + dárkový karton

Výrobce:Nikaragua
Kód zboží:2845
Dostupnost:Zboží je skladem
Cena: 1 390 Kč

Množství:        

Popis

Ze skromných cukrovarnických kořenů sahajících do roku 1890 vzrostla v San Antoniu značka předních světových rumů Flor de Cana. Dědictví a tradice tohoto podniku z Nikaragui zůstaly nezměněné po celá desetiletí. Dnes řídí společnost již pátá generace rodiny Pellas, která pokračuje v závazku produkovat prvotřídní rum pomocí odborné řemeslné práce, nejlepších přírodních ingrediencí a unikátního procesu pomalého stárnutí. Neváhejte a jděte do toho, dopřejte si chuť skutečné historie, pochutnejte si na opravdovém dědictví.

Úchvatná načervenalá barva jantaru, majestátní, polosladká chuť se stopami nugátu, mandlového másla, melasy a sherry přímo přetékají z vašich chuťových buněk. Řeč je o vítězi 13. International Awards, o Flor de Cana 12 y.o., který pomalu dozrává v sudech po whiskey a borbonu, aby mohl potěšit veškeré vaše smysly a přesvědčit vás o tom, proč stojí za to.

Verze Legacy je limitovanou edicí tohoto rumu, obsahuje rovněž speciální brožuru s popisem výrobního procesu a předností tohoto vyjímečného destilátu.

Specifikace

Základní údaje
Objem (litrů) 0,7
Země původu Nikaragua
Balení Dárkový karton

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz