Humidor Adorini Firenze

Výrobce:Adorini
Kód zboží:975
Dostupnost:Zboží je skladem
Cena: 5 099 Kč

Množství:        

Popis

Humidor Adorini Firenze je krásný, černý humidor s matným povrchem. Po obvodu jsou spáry, které vytvářejí dojem jakoby byl humidor vrstvený. Jedná se o zajímavý humidor s originálním designem.

Humidory Adorini byly poprvé trhu představeny v roce 1999. S více jak 10-ti letou tradicí a zkušenostmi dnes patří firma Adorini mezi světovou špičku ve výrobě humidorů na doutníky, kombinující sofistikované komponenty, kvalitní materiály a inovativní řešení. Filosofií firmy je nabídnout kvalitní, funkční a moderní produkty za přijatelné ceny. Testování nových produktů, uspokojování potřeb zákazníka a náročného trhu s prémiovými doutníky patří k rutinním činnostem celého týmu, který za touto značkou stojí. Právě díky inovativnímu přístupu a novým technickým řešením si humidory Adorini získaly velikou oblibu u řady zákazníků po celém světě. V sortimentu této značky najdeme celou škálu typů a velikostí humidorů. Své zastoupení zde mají malé, střední i velké humidory. Také nechybí gastro humidory, vhodné do provozu restaurací a hotelů. Humidory Adorini patří zaslouženě k nejprodávanějším a nejvyhledávanějším produktům tohoto typu na trhu.

Přednosti humidorů Adorini

  • Zkalibrovaný, přesný, vlasový vlhkoměr. Narozdíl od jiných vlhkoměrů, u kterých je měřící mechanismus tvořen kovovou pružinkou, zde je použit zvířecí vlas, který umožňuje velmi přesně měření vlhkosti.
  • Zvlhčovač je kovový, zlaté barvy, luxusního vzhledu s polymerovými krystaly. Narozdíl od pěny, kterou často najdeme ve zvlhčovačích levnějších humidorů jsou polymerové krystaly mnohem výkonější a účinnější.
  • Interiér humidorů je vyložen roštem, vyrobeným z pravého, velmi drahého Španělského cedru. Převážná většina levnějších humidorů buď cedr postrádá, nebo používá náhražky v podobě Amerického, či Libanonského cedru.
  • Extra zesílený korpus je jednou z hlavních výhod těchto humidorů. Korpus je opravdu robustní a tlustý a umožňuje tak lépe udržet vlhkost uvnitř humidoru.
  • Unikátní magnetický systém uchycení vlhkoměru a zvlhčovače. Pod víkem humidoru je ukryt kovový, magnetický plát, ke kterému se jednoduší vlhkoměrem a zvlhčovač přichytí.
  • Praktický systém dělících přepážek, které se ukotví do drážek cedrového roštu a rozdělí tak interiér humidoru na jednotlivé přihrádky, oddělující různé typy doutníků.
  • Plastové klipy s popiskami, které se nacvaknou na dělící přepážky. Přihrádky lze snadno rozčlenit pomocí popisků.
  • Zesílené kování z nerezového kovu s povrchovou úpravou z 24 karátového zlata.

Specifikace

Základní údaje
Délka x šířka x výška (mm) 290x245x122
Kapacita (ks) 75
Vybavení Vlhkoměr, Zvlhčovač, Dělící přepážky, Tekutina

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz