Partagas Serie P No.2 10 kusů + Zapalovač Partagas + Ořezávač Partagas

Výrobce:Různí
Kód zboží:1545
Dostupnost:Zboží je skladem
Cena: 5 800 Kč

Množství:        

Popis

Nádherný set věnovaný značce kubánských doutníků Partagas obsahující doutníky Partagas Serie P No.2, zapalovač a ořezávač. Jednotlivé položky v tomto setu jsou pečlivě vybrané tak, aby k sobě ladily a tvořili tak jeden celek. Úžasný dárek pro milovníky prémiových doutníků ideální pro zvláštní příležitosti.

Doutníky Partagas patří mezi nejstarší značku kubánského kuřiva na světě. Již v roce 1827 je začal jako bezejmenné vyrábět Don Jaime Partagas a později v roce 1845 jim dal svoje vlastní jméno Partagas. Don Jaime vlastnil mnoho kvalitních plantáží v údolí Vuelta Abajo, kde pěstoval tabákové rostliny vysoké kvality a v továrně La Flor de Tabacas de Partagás z nich poté vyráběl silné a chuťově výrazné doutníky. Mezi nejznámější doutníky této značky patří Partagas Aristocrat, Partagas Mille Fleurs, Partagas Corona Junior, nebo limitované edice Pirámide či Serie D.

SET OBSAHUJE

Partagas Serie P No.2 10 kusů
pro výrobu těchto doutníků jsou použity ty nejpečlivě vybrané listy tábakových rostlin, pěstovaných v údolí Vuelta Abajo, které je poseto těmi nejlepšími tabákovými plantážemi. Dlouho očekávané doutníky z nové edice ve velikosti Torpedo mají lesklý, olejnatý krycí list v barvě colorado. Jedná se o silnější, pikantní doutníky nabízející příjemné aroma pražených oříšků, pravé kůže a cedru. Mnohými považované za chutově nejvýraznější kubánské doutníky na trhu.

Ořezávač Partagas
stylový ořezávač doutníků vyrobený z kvalitního nerezového kovu v elegantním černém provedení. Jedná se o oblíbený a nejpoužívanější typ gilotina, uložený v krásné dárkové krabičce.

Zapalovač Partagas
kvalitní, doutníkový zapalovač v kovovém provedení černé barvy. Praktický a elegantní doplněk pro milovníky doutníků balený v dárkové krabičce.

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz