Romeo y Julieta Cedros de Luxe No.3 25 kusů + Ořezávač Romeo y Julieta + 3x Zápalky Romeo y Julieta

Výrobce:Různí
Kód zboží:1553
Dostupnost:Zboží je skladem
Cena: 6 480 Kč

Množství:        

Popis

Nádherný set věnovaný značce kubánských doutníků Romeo y Julieta obsahující doutníky Romeo y Julieta Cedros de Luxe No.3, ořezávač a zápalky. Jednotlivé položky v tomto setu jsou pečlivě vybrané tak, aby k sobě ladily a tvořili tak jeden celek. Úžasný dárek pro milovníky prémiových doutníků ideální pro zvláštní příležitosti.

Doutníky Romeo y Julieta patří možná mezi nejznámější značky prémiového kuřiva na světě nejspíše i proto, že si svůj název vypůjčili z notoricky známé divadelní hry Williama Shakespeara Romeo a Julie. Značku těchto doutníků uvedli v roce 1875 na trh dva muži Inocencio Alvarez a Manin Garcia. Později ji pod svá křídla převzal Jose "Pepin" Rodriguez Fernandez, majitel továrny Cabanas v Havaně. Ten, jako velký cestovatel, postupně propagoval doutníky po celém světě, i díky dostihům se svým koněm, kterému dal jméno Julieta.

SET OBSAHUJE

Romeo y Julieta Cedros de Luxe No.3 25 kusů
patří do málo rozšířené kategorie doutníků u kterých je každý kus zvlášť balen do cedrového papírku, jenž danému kusu dodává podmanivou vůni aromatického cedrového dřeva. No.3 je pro svou velikost Petit Corona vyhledávaný a oblíbený. Jedná se spíše o středně silné doutníky s jednodušším profilem, vhodné i pro začínající doutníkáře. Chuti dominuje cedrové dřevo s lehce pikantními poznámkami bílého pepře, pravé kůže a červených třešní.

Ořezávač Romeo y Julieta
stylový ořezávač doutníků vyrobený z kvalitního nerezového kovu v atraktivním červeném provedení. Jedná se o oblíbený a nejpoužívanější typ gilotina, uložený v krásné dárkové krabičce.

Zápalky Romeo y Julieta
robustní a delší doutníkové zápalky v barvách značky Romeo y Julieta, s bílým pozadím, tématickým lemováním a logem.

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz