Montecristo Doble Edmundo 10 kusů + Ořezávač Montecristo + 3x Zápalky Montecristo

Výrobce:Různí
Kód zboží:1536
Dostupnost:Zboží je skladem
Cena: 5 140 Kč

Množství:        

Popis

Nádherný set věnovaný značce kubánských doutníků Montecristo obsahující doutníky Montecristo Doble Edmundo, ořezávač a doutníkové zápalky. Jednotlivé položky v tomto setu jsou pečlivě vybrané tak, aby k sobě ladily a tvořili tak jeden celek. Úžasný dárek pro milovníky prémiových doutníků ideální pro zvláštní příležitosti.

Značku kubánských doutníků Montecristo uvedl na trh Alonso Menéndez v roce 1936, nechal se tehdy inspirovat slavným románem Alexandra Dumase Hrabě Monte-Christo po němž doutníky pojmenoval, a který si oblíbili baliči doutníků zvaní "torcedores" v jeho továrně. Tématické k tomuto románu je i logo představující Heraldický symbol lilie s sešti skříženými meči. Jedná se o středně silné až silné doutníky, vyrobené výhradně z prémiových tabákových rostlin pěstovaných na plantážích Vuelta Abajo v továrně H. Upmann. Základní řada je prezentována velikostmi No. I II III IV V. a Especiales, později přibily další formáty.

SET OBSAHUJE

Montecristo Doble Edmundo 10 kusů
jedná se o novinku na poli kubánských doutníků. Nový formát Línea Edmundo představuje delší Edmundo pro všechny, kteří si chtějí tento skvělý doutník vychutnat naplno. Delikátní, středně silné doutníky s hladkým krycím listem v barvě lískového ořechu. Nabízí krémový kouř, který sebou nese poznámky ořechů, cedru a čokolády. Opravdu skvělé doutníky pro vyjímečné chvíle.

Ořezávač Montecristo
stylový ořezávač doutníků vyrobený z kvalitního nerezového kovu v elegantním černém provedení. Jedná se o oblíbený a nejpoužívanější typ gilotina, uložený v krásné dárkové krabičce.

Zápalky Montecristo
robustní a delší doutníkové zápalky ve žlutých barvách značky Montecristo.

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz