Partagas Serie D No.4 10 kusů + Popelník Partagas + Zapalovač Partagas + Ořezávač Partagas

Výrobce:Různí
Kód zboží:1549
Dostupnost:Zboží je skladem
Cena: 7 584 Kč

Množství:        

Popis

Nádherný set věnovaný značce kubánských doutníků Partagas obsahující doutníky Partagas Serie D No.4, popelník, zapalovač a ořezávač. Jednotlivé položky v tomto setu jsou pečlivě vybrané tak, aby k sobě ladily a tvořili tak jeden celek. Úžasný dárek pro milovníky prémiových doutníků ideální pro zvláštní příležitosti.

Doutníky Partagas patří mezi nejstarší značku kubánského kuřiva na světě. Již v roce 1827 je začal jako bezejmenné vyrábět Don Jaime Partagas a později v roce 1845 jim dal svoje vlastní jméno Partagas. Don Jaime vlastnil mnoho kvalitních plantáží v údolí Vuelta Abajo, kde pěstoval tabákové rostliny vysoké kvality a v továrně La Flor de Tabacas de Partagás z nich poté vyráběl silné a chuťově výrazné doutníky. Mezi nejznámější doutníky této značky patří Partagas Aristocrat, Partagas Mille Fleurs, Partagas Corona Junior, nebo limitované edice Pirámide či Serie D.

SET OBSAHUJE

Partagas Serie D No.4 10 kusů
patří mezi novější produkty slavné značky Partagas. Tyto doutníky ve velikosti robusto jsou chuťově výrazné a plné jak je pro Partagas typické. Někteří milovníci doutníků jim dokonce říkají "temný rytíř", jako reakci na to jak výraznou chuť, vůni a sílu mají. Hustý, mléčný dým, který produkují, sebou nese poznámky pravé kůže, vlašských ořechů, černé kávy či hořké čokolády. Partagas Serie D No.4 je zkrátka robusto, které si snadno zapamatujete.

Popelník Partagas
nádherný keramický popelník černé barvy a červenými lemy po obvodu. Má atypický obdélníkový tvar s vypouklými rohy a matným povrchem. Krásný a stylový popelník pro náročné.

Zapalovač Montecristo
kvalitní, doutníkový zapalovač v kovovém provedení černé barvy. Praktický a elegantní doplněk pro milovníky doutníků balený v dárkové krabičce.

Ořezávač Partagas
stylový ořezávač doutníků vyrobený z kvalitního nerezového kovu v elegantním černém provedení. Jedná se o oblíbený a nejpoužívanější typ gilotina, uložený v krásné dárkové krabičce.

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz