Vánoční rádce

Vánoce nabízejí ideální šanci potěšit blízké pěkným dárkem, v našem eshopu nejdete velké množství produktů, které patří takříkajíc do kategorie "luxusní" a mnohdy dokáží obdarovanému vyrazit dech. Pokud si nejste jistí jaké doutníky či příslušenství koupit, připravili jsme pro vás rádce, který vám pomůže se zorientovat. Všechny tipy zde uvedené jsou na produkty, které patří mezi nejprodávanější a osvědčené, všechny udělali radost nejednomu milovníkovi prémiových doutníků a zcela jistě udělají radost a tomu vašemu.

Doutníky

Nabízí se tři možnosti jaké doutníky zakoupit:

1. Doutníky kusové

Ručně balené doutníky nemusíte koupit v celém balení, ale také po kusech. Můžete si tedy objednat samostatné doutníky různých velikostí a typů. Pokud nevíte jaké druhy vybrat, doporučujeme sáhnout po středních velikostech (corona, robusto, toro) a například po značkách, které dosáhly úspěchů v prestižních hodnoceních. Tyto kusové doutníky balíme do uzavíratelné fólie na zip. Doporučili bychom vám některé z těchto favoritů:

2. Doutníky v celém balení

Prakticky všechny prémiové doutníky jsou baleny v nádherných dřevěných boxech, které sami o sobě mají dárkový charakter. Mnohdy jsou originální krabičky uměleckým dílem s nádhernými motivy a zdobením. Dárek v podobě celého balení kvalitních doutníků udělá určitě velkou radost. Pokud nevíte jaké vybrat, doporučujeme se poohlédnout po středních velikostech (corona, robusto, toro) máme pro vás pár tipů na ty nejprodávanější, nejlépe hodnocené a nejoblíbenější.

3. Doutníky v dárkovém balení tzv. samplery

Asi nejlepší variantou, která se nabízí je zakoupit balení doutníků, které obsahuje méně kusů, přesto je v krásné krabičce a má dárkový charakter. Mezi takové doutníky patří samplery (výběr nejlepších doutníků dané značky), nebo jiná balení limitovaných edic či doutníků ve skleněných tubách. Doporučujeme výběr toho nejlepšího:

Humidory

Zde bychom doporučili vybírat ze dvou možností

1. Humidory dárkové – jedná se o dárkové sety s humidorem

2. Humidory Adorini – nejlepší humidory na trhu

Vřele doporučujeme Humidory Adorini. Jako dlouholetý prodejce můžeme se vší zodpovědností říci, že se jedná o nejlepší humidory co poměru kvality a ceny. Jedná se o dražší humidor, zpracováním, kvalitou, funkčností a vybaveností však nechává všechny ostatní značky daleko za sebou. Ano, nemůžete koupit lepší dárek než humidory této značky. Mezi nejprodávanější patří:

V nabídce najdete další typy, stačí si vybrat.

Nutno podoktnout, že patříme mezi dlouholeté prodejce humidorů s bohatými zkušenostmi. Všechny prodávané humidory máme vyzkoušené a otestované co do funkčnosti. Nenechte se mýlit, ne všechny humidory na našem trhu fungují, pravda je taková, že mnoho nabízených humidorů na našem trhu má problémy se zavlhčení a udržením vlhkosti.

Příslušenství

Doutníky a humidory patří mezi neprodávanější a jako dárek dle našeho názoru ideální. Pokud však chcete vybrat spíše drobnější prezent, můžete sáhnout po oblíbených doplňcích, jako jsou například:

Ořezávače doutníků

Nabízíme nejoblíbenější typy tzv. gilotinky, v naší nabídce najdete mnoho různých vzhledů a designů. Nabídka ořežávačů.

Pouzdra na doutníky

Nabízíme značková kožená pouzdra Jofer, výroba Španělsko. Nabídka kožených pouzder.

Zapalovače na doutníky

V naší nabídce najdete tryskové zapalovače na doutníky, mnoho druhů. Krásný dárek. Nabídka tryskových zapalovačů.

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz