Boveda 60 gramů, vlhkost 69%

Kód zboží:10001
Dostupnost:Zboží je skladem
Cena: 80 Kč

Množství:        

Popis

Tato položka obsahuje 1 kus pytlíku Boveda velikosti 60 gramů a vlhkosti 69%.

Pytlík Boveda jednoduše vložte do humidoru a ten se již sám postará o udržování požadované vlhkosti. Pytlík je suchý a bez zápachu, nijak tedy neovlivní vůni ani chuť vašich doutníků. Udržujete vlhkost stabilně s přesností +/- 1 %. Pytlík vydrží aktivní po dobu 2-4 měsíců v závislosti na četnosti otevírání humidoru. Vyberte ideální pytlík Boveda pro Vaše doutníky dle doporučení níže.

Jakou VELIKOST pytlíku Boveda

  • U běžných stolních humidorů vyberte velikost 60 gramů s tím, že na každých cca 25 doutníků doporučujeme jeden 60 gramový pytlík. Pokud tedy máte v humidoru 75 doutníků je ideální použít 3 pytlíky.
  • U cestovních humidorů, nebo v případě že chcete uchovat doutníky kratší dobu v pytlíku vyberte velikost 8 gramů s tím, že na každých cca 5 doutníků doporučujeme jeden 8 gramový pytlík. Pokud tedy máte v cestovních humidoru, nebo v sáčku 10 doutníků, je ideální použít 2 pytlíky.

Jakou VLHKOST pytlíku Boveda

  • 69% vlhkost vyberte v případě, že máte kvalitní humidor bez proskleného víka, který dobře těsní a také v případě, že skladujete převážně doutníky, které nejsou uloženy v celofánu, nebo jsou uloženy v hliníkových tubách.
  • 72% vlhkost vyberte v případě, že máte humidor s proskleným víkem, který hůře těsní a často jej otevíráte a také v případě, že skladujete převážně doutníky uložené v celofánu.
  • V případě cestovních humidorů doporučujeme použít vlhkost 72%
  • Pokud chcete doutníky krátkodobě uchovat a pytlíku vyberte vlhkost 69%.

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz