O nás

S více jak 10-ti letou historií na trhu s prémiovými doutníky a příslušenstvím patříme mezi přední prodejce tohoto sortimentu na Českém trhu. Máme bohaté zkušenosti se skladováním vlhkých doutníků, se zavlhčováním humidorů a prodejem dalšího příslušenství jako jsou ořezávače na doutníky, doutníkové zapalovače či popelníky. Nabízíme pouze kvalitní a vyzkoušené produkty.

V naší nabídce najdete prémiové kubánské doutníky i tzv. nekubánské doutníky pocházející zejména z Nikaragui, Hondurasu či Dominikánské republiky. Právě tyto vlhké doutníky v posledních letech zaznamenal velký nárůst popularity a získaly řadu významných ocenění v hodnocení prestižních magazínů a médií. Právě takové doutníky jsou jedním z pilířů naší nabídky.

Mezi přední produkty, které dovážíme na Český trh řadu let, patří i humidory. V naší nabídce vyčnívají zejména humidory Adorini a humidory Jemar. Tyto dvě značky patří mezi nejvyhledávanější a dle našich zkušeností nejlepší co do poměru ceny a kvality. Nabízejí kvalitní zpracování a bezproblémovou funkčnost.

Nabízíme rovněž kvalitní, kožená pouzdra na doutníky, která lze zařadit mezi luxusní zboží. Ručně vyrobená pouzdra z pravé kůže dovážíme ze Španělska.

Mezi naše priority patří nabídnout zákazníkům kvalitní, vyzkoušené produkty za přijatelné ceny. Poskytujeme poradenství v oblasti vlhkých doutníků, stále hledáme nové produkty a dodavatele, nebojíme se inovací a dovozu nových produktů na Český trh. V tomto ohledu se pokládáme za průkopníky prodeje prémiového kuřiva na Českém trhu.

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz