Plasencia Alma del Fuego Robusto 10 kusů

Výrobce:Plasencia
Kód zboží:10161
Dostupnost:Zboží je skladem
Cena: 3 750 Kč

Množství:        

Popis

Plasencia Cigar Company patří mezi největší výrobce doutníků ve střední Americe a také k těm výrobcům, kteří si již stačilI za dobu svého mnohaletého působení na trhu vydobít pevnou pozici a věhlasné jméno. Doutníky Reserva Original jsou navrženy tak, aby napodobily chuť prémiového kuřiva z doby, která uchvátila Evropany před více než pěti staletími, když dorazili z nového světa. Jsou specifické typickou chutí tabáku a výrazným chuťovým profilem.

Výraz Alma Fuerte v názvu tohoto doutníku v překladu znamená “ohnivá duše” podle vulkanické půdy ostrova Ometepe, ze kterého pochází plnivo použité k výrobě doutníku. Je opravdu krásný, řemeslně zpracovaný, obalený krycím listem Sun Grown v odstínu espressa. Tělo je opatřeno prstýnkem a proužkem červené barvy umístěným na patě doutníků. Chuť a vůně je velmi výrazná a rozmanitá. Při kouření postřehneme poznámky pražených kávových zrn, mandlového mléka, černého pepře a mléčné čokolády. Chuť je jemná a příjemně smetanová.

Celé balení, které obsahuje 10 doutníků, vypadá opravdu luxusně a navíc, krabička funguje zároveň i jako popelník. Krásný dárek.

Specifikace

Základní údaje
Počet kusů 10
Typ, barva krycího listu Natural
Země původu Nikaragua
Síla Středně silný
Balení Dřevěná krabice
Velikost doutníku
Délka x průměr (mm) 127x20
Formát Robusto
Prstýnek 50
Složení doutníku
Krycí list Nikaragua
Plnivo Nikaragua
Vázací list Nikaragua

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz